Môže Kamagra nahradiť zázračnú modrú tabletku?

19.02.2014 13:34

Kamagra nie je zbytočne prirovnávaná k Viagre.   Pôsobí tiež  rovnako zázračne. Má to jednoduchý dôvod : oba prípravky obsahujú rovnakú účinnú látku sildenafil citrát. V pozadí pozadí sú ustanovenia práv patentov . Aj keď Sildenafil je patentovej ochrane WHO, toto neplatí v Indii . A to je miesto, kde je Kamagra ako náhradné generické liečivo produkované .

Vzhľadom k tomu, že podmienky produkcie v Indii sa líšia od tých, ktoré sú v Nemecku  kde je produkovaná Viagra, existujú tak  značné cenové rozdiely medzi týmito dvoma produktmi . To je dôvod, prečo mnohí ľudia majú záujem sa zbaviť problému v sexuálnom živote objednaním prípravku Kamagra.

Samotná účinná látka sildenafil  patrí do skupiny inhibítorov PDE – 5, čo   znamená v jednoduchom jazyku, že nemá priamo vplyv na kardiovaskulárny systém. Podstata účinku je zväčšenie krvných ciev v penise . To má za následok, že pri sexuálnej stimulácií dôjde k lepšiemu prekrveniu  a tým k lepšej a tvrdšie erekciu mužského orgánu.

Avšak porucha erektilnej funkcie nie je vždy dôvod impotencie človeka. Téma impotencia je široká. Často sa tiež zistilo, že erektilná funkcia je v podstate bez zmeny  no chýba  napríklad na sexuálna túžba ( libida ).  Alebo, že hladina testosterónu je príliš nízka .

Hlavné riziká užívania sú v prípade závažného ochorenia srdca, pečene, ochorenia nízkeho alebo vysokého  krvného tlaku.

 

Späť