Kamagra šumivá - obľúbený "ŠUMÁK"

23.02.2014 09:18

Kamagra Šumivé tablety – 7ks v balení

Kamagra Šumivé  tabletky sa používajú na liečbu erektilnej dysfunkcie a obsahujú 100 mg účinnej látky sildenafil.  Stačí šumivú   tabletku rozpustiť  v malom množstve vody. Asi za minútu alebo dve bude tableta rozpustená. Výhoda je, že šumivá kamagra umožňuje užitie jednoduchým vypitím nápoja – výhodné najmä pre Ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním klasických tabletiek . Kamagra Šumivá je  vyrábaná  v kontrolovaných klinických podmienkach Ajanta Pharma.

Efektívna dĺžka účinku Kamagra  šumivá  je 4 až 6 hodín.

Účinná látka  Sildenafil. Táto látka pôsobí tak,  že rozšíri krvné cievy v tele , najmä v okolí genitálií . To na druhej strane , umožňuje väčší prietok krvi a tým aj super erekciu. Kamagra nie je afrodiziakum a samozrejme po užití je potrebné vyvinúť stimuláciu.

Dávkovanie:

Prípravok nie je vhodné užívať viac ako jednu šumivú  tabletu denne. Účinok prípravku sa dostavuje už po 10 minútach. Táto doba je dlhšia v prípade, že je prípravok užitý min. 2 hod po jedle. Účinok je 4-6 hodín. Pred použitím prípravku sa neodporúča požitie veľkého množstva alkoholu. Alkohol a mastné jedla znižujú účinok. 

 


Objednáte tu: https://www.kamagra-oraljelly.sk/products/sumiva-kamagra-7ks/

Späť